CourseForMe

JPEdukacja

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży
Kursy językowe dla dorosłych
Szkolenia specjalistyczne i egzaminacyjne
Więcej niż tylko język
Szkoła średnia i studia
Nauka i praca
Zamów wycenę

O naszej firmie

JPEdukacja to zespół fachowców doświadczonych w zakresie turystyki edukacyjnej, którzy z pasją wykonują swoje zajęcie.

Dzięki naszej rzetelnej i zaangażowanej pracy możemy zaoferować Państwu zupełnie nową jakość usługi.

Oferujemy szeroki wybór produktów: programów nauki od kursów językowych za granicą dla dzieci, młodzieży, dorosłych, przez obozy językowe, szkolenia językowe dla biznesu, po naukę w najbardziej prestiżowych szkołach średnich w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, USA i wielu innych krajach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także oferty związane z bardziej czynnym wypoczynkiem, jak językowe wycieczki szkolne oraz turystyczne.

Wszystkie ze współpracujących z JPEdukacja organizacji posiadają niezbędne w danym kraju akredytacje i certyfikaty. Stworzyliśmy wraz z nimi łatwe i przejrzyste procedury, które zapewnią Państwu najwyższe standardy obsługi.

Szeroki wybór lokalizacji daje elastyczność, która pozwala dostosować i indywidualizować ofertę wg preferencji klientów. Badanie preferencji klienta zapewnia zrozumienie jego potrzeb, dlatego szkoły, z którymi współpracujemy starają się dobierać rodziny goszczące tak, aby były odpowiednie dla usposobienia każdego uczestnika, miały podobne zainteresowania i pasje oraz otwartość na poznawanie świata.

Nasza rola nie kończy się wraz z wyjazdem na program, poza doradztwem w wyborze odpowiedniej szkoły, organizacją podróży i zakwaterowania, zapewniamy opiekę JPEdukacja przez cały czas trwania programu.

Klientom JPEdukacja gwarantujemy:

Szeroką ofertę
Ceny szkół bez dodatkowych narzutów,
Profesjonalne doradztwo,
Indywidualne podejście,
Kontakt emergency 24h/dobę,
Gwarancję ubezpieczeniową.

Jeśli myślisz o lepszej przyszłości edukacyjnej czy zawodowej, już dzisiaj zainwestuj w wyjazd z JPEdukacja!

|

Updates Updates

Our courses

Featured courses

Intensywny kurs języka angielskiego w Londynie

bardzo dobry poziom nauki w atrakcyjnej cenie szkoła posiada akredytację British Council, jest członkiem English UK; zlokalizowana jest w przepięknej zielonej, bezpiecznej mieszkalnej dzielnicy Londynu, z dogodnym dojazdem do Centrum (około 40 min) nauka odbywa się w dwóch sąsiadujących ze sobą wiktoriańskich budynkach; doskonała lokalizacja aby poczuć atmosferę Londynu, bez konieczności...
$186